Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele zannettiğiniz kadar kolay bir iş değildir. Düşünsenize görmekte bile zorlandığınız pirelere müdahale etmeniz ve yok etmeye çalışmanız neredeyse imkansızdır. Pire ile mücadele dışarıdan satın aldığınız pire ilacı ya da bazı aletler ile mümkün değildir. Ebatı küçük ve uçma özelliği olan pireler sabit bir yerde durmadıkları için insanların başlarına adeta bela olurlar. Sabah uyandığınızda vücudunuzda kabarma ve müthiş bir kaşınma hissi yaşadığınızda şüphelerinizi haklı çıkaran pirelerden kurtulmak için profesyonel operasyon şarttır. ULV cihazımız ile ortama püskürttüğümüz pire ilacı haşerenin etkisiz hale gelmesinde oldukça etkilidir. Pire ile mücadele için;

  • Yaşadığınız yerde bakteri birikmesine izin vermemelisiniz.
  • Çöpler haşerelerin en fazla sevdiği şeydir. Bu nedenle balkon ya da ev içinde attığınız çöplerin birikmesine izin vermeden atmanız önemlidir.
  • Böceklerin yol güzergahı olarak kullandığı lavabo, banyo ve mutfak giderlerinin kapalı olması önemlidir.
  • Evinizde bakteri birikmesine izin vermeden gündelik temizliğini düzenli periyotlarda düzenleyin.
  • Ve en önemlisi profesyonel pire ilaçlama uygulaması ile daha haşerelerin çoğalmasına fırsat vermeden tedbir alın.

Pire ile mücadele etmede en büyük destekçiniz olan Beylikdüzü Böcek İlaçlama firmamız İstanbul ilçelerinin yanı sıra İzmir ve Kocaeli’nin tün ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

pire-ile-mucadele
pire-ile-mucadele

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplandığında bütçeniz göz önünde bulundurularak ayarlanır. Haşereler ile hayatın her alanında herkesin karşılaşma ihtimali vardır. Bunu bilen firmamız pire ilaçlama fiyatları hesaplamaları yaparken 3 faktör üzerinde durur. Bunlar;

  • Pirenin şekli ve yoğunluğu
  • Kullanılacak pire ilacı miktarı
  • Yaşadığınız yerin büyüklüğüdür.

Pire ilaçlamada uyguladığımız kampanyalı fiyatlar ve uygun ödeme imkanlarından yararlanmak için yılın 365 günü bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama firmamız kurulduğu günden bu yana bünyesine kaliteli personelleri dahil etmektedir. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan ve uygulamalarında bir sorunun çıkmaması için titiz bir çalışma yürüten Beylikdüzü Böcek İlaçlama firmamız profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ve Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir