Pire İlaçlama

Pire, ufak haşere türleri arasında yer almakta olup her mevsim görülebilen bir canlıdır. Pire sıcak ısıyı seven bir haşeredir. Özellikle yaz ayarında sıcak havalarda pire şikayetleri oldukça artmaktadır. Bu gibi olası durumların önüne geçmek için pire ilaçlama uygulamaları, pirelerin üreme evresine girilmeden yapılmalıdır. Böylelikle açık alanlarda üreyen pireler yaşam bölgelerimizin içine kolaylıkla dağılmayacaktır. Pire oluşan alanların ilaçlama uygulamaları ise zaman kaybetmeden yapılmalıdır. Çünkü pireler yumurta bırakarak oldukça hızlı üremektedirler. Yeşil alanların ilaçlama uygulamalarının periyodik olarak tamamlanması oldukça önemlidir.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri tüm pire türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Hizmet alacağınız firmanın yasal olarak hizmet sağlaması alacağınız hizmetin kalitesini önemli ölçüde etkilemektedir. Kalitesiz ve yasal olmayan uygulamalar pirelerin etkisiz hale dönüşmesine yeterli olmayacaktır. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve güvenilir pire ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu destek hattımızda müşterilerimizin haşere şikayetlerini değerlendirmektedir.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır ?

Pire farklı türlere sahip bir canlı olduğu için ilaçlama uygulaması dikkat gerektirir. Pire ilaçlaması öncesinde ortamda var olan pire türü tespit edilerek en uygun ve etkili pire ilaçlama tekniği belirlenmelidir. Firmamız tarafından haşere şikayeti alınan alana yönlendirilen profesyonel ilaçlama ekiplerimiz öncelikle haşere kontrol işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Böylece ortam içerisinde var olan pire türü tespit edilerek en etkili ve kısa sürede çözüm verecek ilaçlama yöntemi seçilir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Pire Türleri;

  • Kedi piresi, köpek piresi, insan piresi, su piresi, toz piresi, kar piresi, pamuk piresi

Pire ilaçlama Yöntemleri

  • Sıvı ilaçlama Yöntemi
  • Kokulu ilaçlama Yöntemi
  • Kokusuz ilaçlama Yöntemi
  • Jel ilaçlama Yöntemi

Pire ile mücadele aşamasında uygulamış olduğumuz ilaçlama yöntemleri daima olumlu sonuca ulaşmaktadır. Beylikdüzü pire ilaçlama servisimizden hizmet almak için iletişim numaralarımızdan gün boyu bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir