Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Böcek ve farelerin oluşum süreçleri oldukça hızlı ilerlemektedir Dolayısıyla bu gibi canlılar yaşam alanlarımızda çokça görülür. Ancak böcek ve farelerin insanların yaşadığı bölgelerde yer alması sakıncalı bir durumdur. İnsanların sağlığına ve bütçesine zarar veren haşereler, kontrol altına alınmalıdır. Kontrol altına alınmayan fare ve böcekler hızla çoğalırlar. Bu gibi sorunlara karşı profesyonel hizmet sağlayan  böcek ilaçlama servisi, gün boyu hizmet sunmaktadır.

Alternatif ilaçlama seçeneklerimiz, yaşam alanlarınızı günlerce terk etmenize gerek kalmadan gerçekleşmektedir. İlaçlama tekniklerimiz ve kullanılan ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

%100 Kontrol Sağlayan İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemi)
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

İstanbul Küçükçekmece böcek ilaçlama servisimiz birçok şubesiyle görev başındadır. Alanında uzman ekibimiz müşteri memnuniyetine daima gereken önemi göstermektedir. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız, garantili hizmetimiz ve güler yüzlü ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir.

Haşereleri etkisiz kılmak için kullandığımız ilaçlar TSE onayına sahip olup ilaçlama yapılan alanları korumaktadır. İnsan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız, sadece haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır.

Tüm Haşere Ve Fare Türlerini Kontrolümüz Altına Alıyoruz!

Böcek ilaçlama Küçükçekmece; kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi zararlı canlı türlerini etkisi altına almaktadır.

İlaçlama ekiplerimize dilediğiniz zaman ulaşarak randevu alabilirsiniz. İlaçlama personellerimiz sizin uygun olduğunuz tarih ve saatlerde randevu oluşturmaktadır. Böceklerden kurtulmak profesyonel yöntemlerle daima çok kolaydır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir