Kalorifer Böceği İlaçlama

 

Dünyanın her bölgesinde görülen kalorifer böceği, zor şartlarda yaşayabilen bir canlıdır. Aşırı sıcak ve soğuk havalara karşı dirençli olan kalorifer böceği, şaşırtan özelliklere sahiptir. Yapılan deneyler sonucunda kalorifer böceğinin suyun altında 40 dakika boyunca nefesini tutarak yaşadığı görülmüştür. Kafası kopan kalorifer böceği açlıktan ölene kadar yaşamına devam eder. Bu canlıların dirençli bir yapıya sahip olması mücadelesini zorlaştırmaktadır. Bu gibi nedenler kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarının profesyonel eller tarafından yapılmasını gerektirir. Yanlış ve kalitesiz ilaç kullanımı kalorifer böceklerinin daha dirençli hale gelerek üremesine neden olabilir. Bu böcekler bir gecede yüzlerce yavru oluştururlar.15 ay ömrü olan kalorifer böceği, arkasında otuz bin kadar yavru bırakır.

Oldukça hızlı hareket eden kalorifer böceği, 4,5 km yolu bir gecede tamamlayabilir. Beslenmesini her türlü atıkla karşılayabilen kalorifer böceği, mikrop ve bakteri taşıyan bir canlıdır. Bu gibi nedenler kalorifer böceklerinden insanlara geçen hastalıkların riskini arttırmaktadır.

Kalorifer Böceklerinden İnsanlara Bulaşan Hastalıklar;

  • Gıda zehirlenmesi
  • Verem
  • Dizanteri
  • Antrax
  • Pnomoni
  • Hepatit virüsü
  • Mantar hastalığı
  • Astım
  • Alerjik reaksiyonlar

Beylikdüzü kalorifer böceği ilaçlama servisimiz profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunar. Kalorifer böceği ve yumurtalarını bulunduğu ortamdan arındırarak dezenfekte eder. Sıvı ve jel ilaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla uygulanmaktadır. İlaçlaması yapılan alanlar, uzman ilaçlama personellerimizin belirttiği talimatlara uygun olarak kullanıldığı takdirde insan ve çevre sağlığına hiçbir zarar vermez.

İstanbul’da kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarımız tüm ilçe ve semtlerde ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla uygulanmaktadır. İlaçlama ekiplerimize dilediğiniz zaman ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Haftanın 7 gün 24 saati görev başında olan uzman ekibimiz, profesyonel hizmet sunar. Kalorifer böceği ile mücadele aşamasında her zaman kalıcı sonuçlara ulaşan firmamız, tüm haşere türleri üzerinde %100 kontrol sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir