işyeri Böcek ilaçlama

işyeri Böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşereler küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevresel kirlilik nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle her mevsim geçişi yaşam alanlarımızı ilaçlamamız gerekmektedir.

Böcek ve haşereler neden çıkar?

Böcek ve haşereler iş yerleri içinde tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu durum çalışanların motivasyonunu bozmakta, dikkat ve algı dağınıklığına neden olmaktadır. Kısacası gerek psikolojik gerekse biyolojik zararları çoktur.

işyeri Böcek ilaçlama
işyeri Böcek ilaçlama

işyerlerini tehdit eden bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, örümcek, sivrisinek, kara sinek, hamam böceği, gümüş böceği, mite, tespih böceği, kulağakaçan, akar, karınca, güve, çıyan, kırkayak…vb

Böcekler ve haşereler en çok nemli ve karanlık yerleri severler. Bu yüzden en çok mutfak, banyo, su giderleri, parke ve duvar yüzeyleri, pencere kenarları, çekmeceler, dolaplar, sıva çatlakları…gibi yerlerde karşımıza çıkarlar.

işyerlerinizdeki bu tehlike saçan böcek ve haşerelerden biran önce kurtulmak istiyorsanız Beylikdüzü Böcek ilaçlama Şirketi’ni 7/24 saat arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Şirketimiz Beylikdüzü’nün tam mahallelerine, caddelerine ve sokaklarına hizmet sunmaktadır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beylikdüzü ilaçlama Şirketi’der. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler aynı zamanda tehlikeli virüsler taşıyan ve yayan organizmalardır. Erken önlem almadığınız taktirde çok ciddi hastalıklara yakalanma riskiniz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, dizanteri, sarı humma, dang humması, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, verem, veba, hepatit, fil hastalığı, AIDS, kanser…vb Bu ciddi hastalıklara yakalanmak istemiyorsanız mutlaka işyerinizi ilaçlatınız.

işyeri böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türüne, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanların metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir