Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri her mevsim görülen böcekler olsalar da yaz ayarında sayıları artmaktadır. Işığı sevmeyen hamam böcekleri gece ve karanlık alanlarda aktif olarak görülürler. Gezindiği kenar ve köşe alanlara yumurtalarını bırakan hamam böceği hızla üreme aşamasını sürdürmektedir. Açıkta bulduğu her türlü besin ve atığı tüketen hamam böcekleri, mutfak ve banyo gibi alanlarda daha çok görülürler.

Hamam Böceklerinin Yaşam Alanları

Hamam böceği, nemli ve rutubetli alanları sevdiği için su birikintilerinin olduğu bölgelerde yuva oluşturmaktadır. Özellikle banyo ve mutfak gider boruları içinden evlere kadar ulaşan hamam böceklerine karşı gerekli tedbirler alınmalıdır. Kırık ve açık olan gider borularının onarımı yapılmalıdır. Kalabalık olarak yaşayan hamam böcekleri ortamda var olan diğer böceklerin habercisidir. Bu nedenle hamam böceği görülen alanların en kısa süre içerisinde hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanması gerekir. Beylikdüzü hamam böceği ilaçlama servislerimiz daima hizmetinizde olarak profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İlaçlama uygulamalarımız tüm hamam böceği türlerini kapsamaktadır.

Hamam böcekleri kendi türlerinden olan ölü böcekleri dahi yiyerek besin ihtiyacını karşılamaktadır. Hamam böceğinin bu gibi mikrop ve virüs yayıcı atıklarla beslenmeleri etrafımızda var olmalarını tehlikeli kılmaktadır. Hamam böceği ciddi sağlık sorunları yaşamamıza neden olabilir. Ortama bırakmış oldukları salya ve dışkılar yoluyla hastalık virüslerini yayabilirler.

Hamam Böceklerinden Bulaşan Bazı Hastalıklar;

  • Astım
  • Gıda zehirlenmeleri
  • Mantar hastalığı
  • Hepatit
  • Dizanteri
  • Tüfüs
  • Verem

Beylikdüzü ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere ulaşan hamam böceği ilaçlama servislerimiz ulaşmaktadır. İletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hamam böceği ile mücadele aşamasında kullanılan ilaçlama teknikleri oldukça önemlidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı haşere ilaçlama tekniklerimiz, güvenli yöntemlerle haşerelerden kurtulmayı sağlamaktadır. İlaçlama hizmetlerimiz ve uzman kadromuz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Yaşam alanlarınızın hamam böceklerine ev sahipliği yapmasına izin vermeyin.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir