Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörün lider firması olma özelliğine sahip olan Metro Böcek İlaçlama firmamız, Beylikdüzü ilçesinde faaliyetlerini uzun yılardır sürmektedir. Şirketimiz, Türkiye standartları üzerinde hizmet vermektedir. Üstün hizmet kalitemiz ile daima rakiplerimize öncülük etmekteyiz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Metro Böcek İlaçlama Şirketimiz, Dünya Sağlık Örgütü onaylı bir şirkettir. Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Metro Böcek İlaçlama diğer tüm firmalar  arasında, şüphesiz ki en iyisidir.

Uzman personellerimizle, yaşam alanlarınıza kalıcı sonuçlar sunmaktayız. En iyi kalitede üretilmiş ekipmanlar eşliğinde işlemlerimizi gerçekleştirmekte ve tüm alanlarda kapsamlı olarak haşere ile mücadele etmekteyiz. Birçok haşere ve fare türünü ilaçlayan şirketimiz, güvenilir yollarla işlem yapmakta ve halk sağlığını korumaktadır.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Sektörde çok sayıda, illegal işlem yapan firma bulunmaktadır. Bu firmalar, kalitesiz ilaçlar ile hizmet verir. Amatör ilaçlama personelleri ve kötü ilaçları ile insan sağlığını tehlike altına atabilirler. Sağlığınızı riske atmamalı ve güvenilir firmalardan hizmet almalısınız.

Güler yüzlü ve Güvenilir Hizmet

Güler yüzlü uzman personellerimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Haşereler hakkında eğitim almış uzmanlarımız, haşerelere ve farelere bilinçli olarak müdahalede bulunmaktadır. Çözüm odaklı çalışmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Metro Böcek İlaçlama şirketimiz, hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Uzman personellerimiz, aralıksız olarak çalışmaktadır. Yaşam alanlarınızı, tam anlamıyla böceklerden arındırana kadar hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Yaşam alanlarınıza sunduğumuz bütüncül yaklaşım, kalıcı ve kaliteli hizmetlerimizin tümü, ekonomiktir. Müşteri temsilcilerimizden randevu alarak, fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir