Güngören böcek ilaçlama

Böcek ve fareler doğal yaşam bölgelerinden ayrılıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına sızdığında birçok olumsuzluk doğurur. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile her yere bulaştırabilir. Bunun yanı sıra böcekler, insanların kanını emerek yaşamını sürdürdüğü için çok sayıda hastalığa da sebebiyet verir. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. hastalıklardır.

Böcek ve farelerden kurtulma yolları profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmet ile sağlanır. Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Güngören böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Güngören böcek ilaçlama servisi olarak, en çok böcek ve fare türü şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir.; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneşepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi sorunu yaşıyorsanız Güngören böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir