Fare İlaçlama

Beylikdüzü  fare ilaçlama faaliyetlerimiz tüm bölgelerde %100 başarıya ulaşmamaktadır. Beylikdüzü ilaçlama servisi, tüm fare türlerine karşı gerekli ilaçlama bilgisine sahip uzman bir kadro ile görev almaktadır.

Çeşitli türlere sahip olan fareler, dış ortamlar içerisinde bulunan yuvalarından çıkarak işyeri, apartman, ev gibi kapalı yaşam alanlarımızın içine girmeye çalışırlar. Fareler yiyeceklerin yerini oldukça gelişmiş olan koku duyuları sayesinde bulurlar. Daire kapılarınızın önüne bıraktığınız çöpler fareleri kendilerine çekebilir. Tüm atıklarla beslenebilen fare, oldukça pis bir canlıdır. Bu nedenle sayısız mikrop ve bakterinin taşıyıcılığını üstlenirler. Farelerin insanların yaşadığı bölgelerden uzak tutulması gerekir. Bu aşamada en büyük yardımcı fare ilaçlama uygulamaları olmaktadır. Ancak gerekli ilaçlama uygulamaları alanında uzman fare ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır. Farenin zararları ve virüslerine karşı gerekli temizlik ve dezenfekte işlemleri de tamamlanmalıdır.

Fare ile Mücadele

Fare ile mücadele etme aşamasında zaman yöntemini doğru belirlemek gerekir. Çünkü fare türleri kısa sürede yuva oluşturduğu alanda yeni yavrular doğurmaktadır. Fare ilaçlama uygulamaları uzman ilaçlama personelleri tarafından uygulanmalıdır. Fare ilaçlama firmaları arasında uygun ilaçlama fiyatları ile güvenilir hizmet sunan firmamız, Sağlık Bakanlığınca gereken tüm belgelere sahiptir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare Türleri;

  • Çatı faresi
  • Fındık faresi
  • Tarla faresi
  • Kör fare
  • Pamuk faresi
  • Lağım faresi

Farenin zararlı insanların yaşam kalitesini ve sağlığını her zaman olumsuz olarak etkilemiştir. Kemirgen olan fare türleri, eşyaları kemirerek çeşitli zararlara neden olurken taşıdıkları hastalık virüsleriyle de insanların kalıcı sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Fare türlerinden bulaşan veba virüsü nedeniyle çok sayıda kişi yaşamanı yitirmiştir.

 Farelerden Bulaşan Başlıca Hastalıklar;

  • Nil virüsü, tifo, Humma, veba, sıtma, verem, parazitsel hastalıklar, hepatit virüsü, dizanteri, tifüs, cilt hastalıkları

Fare ilaçlama uygulamalarımız fare türlerinden gelebilecek zararlara karşı büyük koruma sağlamaktadır. Farelerin türüne göre belirlediğimiz ilaçlama teknikleri böylece en kısa zamanda sonuca ulaşmaktadır. Gün boyu ilaçlama servislerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir