Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları gözünüzde devasa bir boyuta varan rakamlardan oluşmamaktadır. Bu düşünceye kar elde etmeye çalışan bir firmayı arayıp fiyat sorduğunuzda vardıysanız bu kendilerinin uyguladıkları adil olmayan politikalar ile oluşmuş bir durumdur. Fare ilaçlama fiyatları brüt bir rakama tekabül etmez. Firmalarını aradığınız müşteri temsilcileri daha hiçbir soru sormadan ve bilgi almadan size rakam vermeye çalışıyor ise firmanın güvenilir olmadığını anlamanız gerekir. Kurumsal kimliğe sahip olan firmamızda fare ilaçlama fiyatları için aradığınız müşteri temsilcimizin sizlere yönelttiği 2 soruya verdiğiniz yanıt maliyetin oluşmasında etkin olacaktır. Bu sorular;

  1. Karşılaşmış olduğunuz farenin sayısı kaçtır?
  2. Yaşadığınız yerin metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?

İki soru çerçevesinde personellerimizin tahmin ettiği fare ilacı miktarı ile son halini alan fare ilaçlama fiyatları, haşereler ile psikolojik bunalım yaşayan kişilerin maddi sorun yaşamamalarını sağlayacak miktardadır.

Fare İlaçlamada Yeni Yöntemler

Fare ilaçlamada yeni yöntemler kullanmanızın artık vakti geldi. Zira fare yapışkanı tuzağınıza düşmeyecek fare ile mücadele etmek günlerinizi hatta aylarınızı alabilir. Bu da yılda bir kez 10-12 yavru dünyaya getirebilen farenin çoğalma fırsatı bulması anlamına gelir. Fareleri yok etmek için kullanılan belki de en ilkel metot fare kapanlarıdır. Tuzağa geç de olsa düşen farenin kapana sıkışmış ve kanlar içinde kalmış cansız bedeni bütün bir ömür unutamayacağınız korkunçluktadır. İşte şirketimizin üzerinde çalışmaları ile son halini vermiş olduğu fare istasyonları tekniği bu çağdışı kalmış metotların hepsini tarihin tozlu raflarına kaldırıyor. Tahta ve süpürgeler ile fare yakalama mücadelesine bir son verin ve profesyonel fare ilaçlama uygulamamız için personellerimiz ile irtibata geçin.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele edeceğinizi zannederek geçirmiş olduğunuz zaman sorunun çok daha farklı bir boyut kazanmasına hizmet edebilir. Fareler çok hızlı hareket eden canlılardır. Kıvrak vücut yapısına sahip olan farelerin başlarının geçtiği her yerden vücutlarının geçmesi mümkündür. Vücudu kadar zekası da kıvrak olarak tabir edilen fareyi düzenlediğiniz tuzaklara düşürmek bir hayli zordur. Dışarıda satılan fare zehri ile kendi kurduğunuz fare ilaçlama düzeneği günlerce sonuçsuz kalabilir ve bu kemirgenin sayısının artmasına vesile olabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir