Ev İlaçlama

 

Böceklerin etrafınızda dolaşmasına fırsat tanımamalısınız. Çeşitli türlere sahip olan haşereler çok fazla alanda karşımıza çıkabilirler. Haşerelerin bulunduğu alanlara gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Böylece haşereler en kısa sürede yaşam alanlarımızdan arınacaktır. Ancak böceklerin evlerimizin içinden kalıcı ve güvenilir çözümlerle arınması için profesyonel böcek ilaçlama desteği şarttır. Ev ilaçlama firmaları evlerinizin güvenle haşerelerden kurtulmasını sağlamaktadır. Sultanbeyli ev ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamalarıyla daima yanınızdadır.

Haşerelerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Dizanteri
  • Verem
  • Alerjik reaksiyonlar ve Cilt hastalıkları

Evlerin içinde var olan haşerelerin hastalıkların daha hızlı yayılmasına neden olurlar. Çünkü eşyalarımızla temas halinde olan haşereler mikrop ve bakterilerini çeşitli yollarla bulaştırarak bünyemize etki göstermesine neden olurlar. Ev ilaçlama uygulamaları haşereleri yok ettiği gibi dezenfekte işlemini de sağlayarak ortamda var olan mikropları da temizler.

Bir gece içerisinde bulunduğu alana yüzlerce yumurta bırakan böcekler, kısa sürede bulunduğu alanı sararlar. İlaçlama tekniklerinin zamanında belirlenerek uygulanması oldukça önemlidir. İlaçlama servislerimiz haşereler ile mücadelede 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ev İçlerinde Görülen Haşere ve Fare Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, çatı faresi, fındık faresi, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mobilya böceği

Haşere ilaçlama uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanmakta olup bütün haşere türleri üzerinde %100 başarı sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman ilaçlama servislerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir