Esenyurt Böcek İlaçlama

Beylikdüzü’nde faaliyetlerini sürdüren firmamızın, Esenyurt böcek ilaçlama servisleri 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, Beylikdüzü’nün bütün semtlerini kapsadığı gibi Esenyurt’un da bütün semtlerini kapsamaktadır. İlçe genelinde TSE onaylı ilaçlarla hizmet verilmekte, halkımıza yaşamını sürdürmesi için sağlığa uygun alanlar oluşturulmaktadır.

Esenyurt’ta Hizmet Alanlarımız

  • Ardıçevler
  • Haramidere
  • Kıraç
  • İncirtepe
  • Mehterçeşme
  • Saadetdere

Böcekler Nerede Yaşar?

Haşerelerin yaşam alanları, nemli, sıcak ve pis alanlardır. Dış alanlarda, toprak ve kaya altlarında yuva yapabilirken, iç mekanların kuytu köşe alanlarının tümünde bulunabilirler. Çatlak duvar ve parke aralıkları, depo, havalandırma, tuvalet ve banyo böceklerin ve farelerin sıklıkla bulunduğu alanlardır. Pis alanların tümünde de birçok böcek türüne rastlamak mümkündür. Örneğin, çöp kutularının etrafı her zaman böceklerle dolmaktadır. Zira böcekler, besin ve artıklarından kendilerine besin bulabilirler. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı birçok alanda sürmektedir.

Böcekler Nasıl Beslenir?

Böcekler, insanların yediği yemediği her şeyle beslenilmektedir. Türlerine göre beslenme alışkanlıkları da farklılık göstermektedir. Bazıları, ot oburdur. Dış alanlarda buldukları bütün yeşillikleri yiyebilirler. Bu yüzden parklardaki çiçeklere, tarlalardaki ekinlere zarar vererek, maddi açıdan hasar oluşturabilirler.

Besin bulmak için mutfağımıza giren böcekler ise pis alanlardan topladıkları bakterileri, yiyeceklerimize bulaştırarak, hastalanmamıza neden olabilmektedir.

Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, böceklerin sağlığımıza zarar vermesine engel olmaktadır. Fareler de insan sağlığına zarar vermektedir. Bu sebeple, fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

İlaçladığımız Fare ve Böcek Türleri

İlaçlama personellerimiz, farklı ilaçlar ve tekniklerle fare ve haşere ile mücadele etmektedir. Servislerimiz ekonomik koşullarda, kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, yaban arısı, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi ilaçlaması yapmaktadır.

Farelerden ve böceklerden kurtulmak için şirketimize 7/24 ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir