Böcekler Gözünüzü Korkutuyor Mu ?

Bazı dönemlerde, evlerimizde, iş yerlerimizde, apartmanlarımızda ve diğer yaşam alanlarımızda böceklerle veya kemirgenlerle karşılaşırız. Bu durum hem bizleri korkutur, hem de endişelendirir. Çünkü hepimiz biliriz ki böcek haşere ve kemirgen türü canlılar, sağlığımızı ciddi oranda tehdit ederler ve yaşam alanlarımızın hijyen ve huzurunu bozarlar. Bu gibi durumlarda aklımıza ilk olarak böcek ilaçlama uygulaması gelmelidir. Ancak aklımızdan çıkarmamamız gereken bir diğer önemli husus ise bu işlemi yaparken, kesinlikle profesyonel bir yardım almamızdır.

Bunun temel sebebi ise bu canlılardan kurtulmak isterken onları daha kalıcı hale getirmemektir. Çünkü bilinçsiz yapılan bazı ilaçlı müdahale yöntemleri, hem kurtulmak istediğiniz canlıya hiçbir tesirde bulunmamakta, hem de sizlerin sağlığı, bu ilaçların içinde bulunan kimyasallar nedeni ile zarar görebilmektedir. Mesela fareler. Bu canlılar saldırgandır. Vücut yapıları çok kuvvetlidir. Darbelere ve ilaçlara karşı büyük direnç gösterirler. Ve fareler basit fare ilaçlama işlemleri ile etkisiz hale getirilemezler. Farelere özel geliştirilen ilaçlar ve yöntemler kullanılmazsa bu canlılardan kurtulamazsınız. Fareler için özel olarak geliştirilmiş fare istasyonları, jel ilaçlar ve fare tabletleri, farenin mekândaki yoğunluğuna ve cinsine göre değişik biçimlerde uygulanmaktadır. Bu ilaçların kullanım şekilleri ise profesyonel, işe hâkim, alanında uzmanlaşmış, eğitilmiş kişilerce yapılabilmektedir. Bu nedenle, dünyada en fazla hastalık yayan, güçlü kemirgenlerin başında gelen farelere karşı bilinçsiz bir yaklaşım sergilememekte fayda vardır.

Böcek ilaçlama şirketleri içerisinde öncü olan Beylikdüzü böcek ilaçlama firmamız tarafından, böcek haşere ve kemirgenlere karşı profesyonel şekilde mücadele hizmetleri verilir. Böcek ilaçlama firmaları seçerken, firmayı iyi araştırmalı, güvenilir olduğuna emin olmalısınız.  Amatör böcek ilaçlama şirketleri, kullandıkları kalitesiz ilaçlar ve çalıştırdıkları deneyimsiz elemanlar nedeni ile ciddi sorunlarla sizleri baş başa bırakabilirler. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı onaylı, TSE belgeli ilaçlarımız ve ilaçlı uygulama hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir