Beylikdüzü Belediyesi Böcek İlaçlama

Böcek, fare ve haşere türleri insanların yaşam alanlarında yuva oluşturarak çeşitli sorunlara ve zararlara neden olan canlılardır. Sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olan haşere türleri, açık ve kapalı birçok alanda görülebilirler. Beylikdüzü Belediyesi böcek ilaçlama, bütün haşere ve fare türlerine karşı uzman kadrosu eşliğinde profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Tüm ilaçlama uygulamalarımız haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır.

Çeşitli türlere sahip olan fare ve böcekler dış ortamlardan kapalı alanlar içine girerek yuva oluştururlar. Özellikle ev ortamına giren bu zararlı canlılar, önlem alınmadığı takdirde büyük zararların yaşanmasına neden olurlar. Bu gibi durumlarda profesyonel destek alınmalıdır. Böylece güvenli yöntemlerle haşerelerden kurtulabilirsiniz. Haşere ve farelerden bireysel uygulamalar dahilinde kurtulmak mümkün değildir.

Yaşam Bölgelerimizde En Sık Görülen Haşere Ve Fare Türleri;

  • Halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, Alman hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık ve de sivrisinek olarak sayılabilir.

Beylikdüzü Belediyesi böcek ilaçlama tüm haşere türlerine karşı etkili ilaçlama yöntemleri ile müdahale ederek en kısa zamanda haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz haşerelerin yuva oluşturduğu bütün alanlara ulaşacak şekilde uygulanmaktadır.

Haşerelerin Zararları

Haşereler bulundukları alan içerisinde türlerine bağlı olarak çeşitli zararlara neden olurlar. Buldukları kuytu alanlara ve eşyaların arasına yuva oluşturmaya çalışan haşereler hızla çoğalırlar. Eşyaları kemirerek maddi zararlara neden olan haşereler saçtıkları mikrop ve bakterilerle de çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına sebebiyet verirler. Virüs taşıyan bazı haşere türleri kan yoluyla insanlara hastalık bulaştırırlar. Haşere ile mücadele olası sağlık sorunlarına karşı önlem oluşturmaktadır.

Haşerelerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları;

  • Veba
  • Humma
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Gıda zehirlenmeleri
  • Sıtma
  • Cilt hastalıkları
  • Verem
  • Alerjik hastalıklar

Beylikdüzü Belediyesi böcek ilaçlama hizmetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm izinlere ve belgelere sahiptir. TSE damgalı ilaçlarımız insan ve çevre sağlığını korurken haşereleri kısa zamanda etkisiz hale dönüştürür. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız ve profesyonel hizmetimizle müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir