Başakşehir Böcek ilaçlama

 

Böcek ve fareleri bulunduğu alanlardan uzaklaştırmanın en güvenilir yolunu haşere ilaçlama firmaları sunmaktadır. Çeşitli ilaçlama yöntemleri kullanılarak etkisiz hale dönüştürülen haşereler, en kısa zamanda yok olurlar. İstanbul Başakşehir böcek ilaçlama servisimiz profesyonel hizmetiyle görev başındadır.

Haşere ve farelerin yuva oluşturduğu alanlara ulaşmak zordur. Bu canlılar yuvalarını küçük ve ulaşılması zor alanlara oluşturabilirler. Ancak ilaçlama firmaları profesyonel ilaçlama teknikleri sayesinde haşere ve fare yuvalarına kolayca ulaşabilmektedir. Başakşehir böcek ilaçlama ekiplerimiz sıvı ve jel ilaçlama teknikleriyle garantili çözüm sunmaktadır. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız tüm ilçelerde aynı fiyatlarla uygulanmaktadır.

Haşerelerin varlığı her zaman insan sağlığına zarar verdiği gibi var oldukları ortamda zarar vermektedir. Özellikle fare gibi kemirgen canlılar etrafında bulduğu eşyaları kemirmektedir.

Haşerelerin Neden Olduğu Bazı Sağlık Sorunları;

  • Astım
  • Cilt hastalıkları
  • Verem
  • Tifüs
  • Veba
  • Sıtma
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Humma

Başakşehir böcek ilaçlama firmaları, ilaçlama yapılan alanların dezenfekte işleminde gerçekleştirmelidir. Çünkü haşere ve farerin gezindiği tüm alan sağlıksızdır. Bu canlılar bulunduğumuz alana çok sayıda mikroorganizma bırakabilirler.

Böcek İlaçlama Başakşehir kipleri; sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, gümüş böceği, yaban arısı, karınca gibi haşere ve fareleri kontrol altına alacak ekipmana ve ilaçlara sahiptir.

İlaçlama ekiplerimiz müşterilerimize gün boyu hizmet sağlamaktadır.İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir