Bahçelievler Böcek İlaçlama

İstanbul Bahçelievler böcek ilaçlama servisimiz Basın Sitesi, Çobançeşme Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hurriyet Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Soğanlı, Yayla Mahallesi, Yenibosna Mahallesi ve Zafer Mahallesi’nde 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.
Bahar ve yaz aylarında gerek iç mekan gerekse dış mekanda haşere, kemirgen ve böcek yoğunlukları artmaktadır. Bahçelievler böcek ilaçlama servisi olarak halkımıza zararlı haşere ve böceği yaşam alanlarından uzaklaştırmanız için bazı alabileceğiniz önlemler belirtmek isteriz. Öncelikle yaşam alanlarınızda açık bir şekilde yiyecek, kapağı iyi kapatılmamış çöp, yiyecek kırıntısı gibi haşereleri ve kemirgenleri cezbedecek bir şey bırakılmamalıdır. Mutlaka çevrenizin hijyenine önem verin.
Bunların yanı sıra hamam böcekleri, karafatma, çıyan, fare, kakalak ya da diğer adıyla kalorifer böceği gibi böcekler her türlü delik, çatlak, kırık, sızıntı olan yerlerden içeri girebilirler. Tespit ettiğiniz tüm onarılması gereken yerlerin bakımını ve onarımını yaparak bu zararlıların gelişini önleyebilirsiniz. Bu tip önlemler almanız böceklerin ve kemirgenlerin evinizle veya işyerinizle tanışmasını önlemiş olur. Ancak bu insan zararlısı canlılar yaşam alanlarınızı işgal etmişlerse, mutlaka profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Bahçelievler haşere ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgeli bir ilaçlama servisi olarak TSE garantili ilaçlarıyla tüm Bahçelievler’de garantili ilaçlamalar yapar. Haşere ve böcek ilaçlamalarında her canlının türüne ve yaşam özelliklerine ayrıca bulunduğu ortamın yapısına ve de canlının yoğunluğuna göre ilaçlama uygulamaları yapmaktayız. Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları da yine bu kriterlerle belirlenmektedir.
Fare ve fare türlerine karşı hem koruyucu önlem hem de var olan kemirgeni etkisiz hale getirme hizmeti veren Bahçelievler Fare İlaçlama Servisini yine haftanın her günü ve günün 24 saati arayarak bizden ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Bu kemirgenlerin varlığının farkedildiği an mutlaka profesyonel destek alınmalı çünkü fare dışkısı ve idrarının insan ile teması durumda tehlikeli hastalıklar ortaya çıkmakta ayrıca; solunum veya sindirim sistemi ile teması ile de ölümcül sonuçları olmaktadır.
Fare ilaçlamalarımız için yine kemirgenin türüne ve beslenme kaynaklarına göre yapılmaktadır. Uyguladığımız yöntemler fare tozları, fare buğdayı ve fare istasyonlarıdır.
Bahçelievler Böcek İlaçlama, Bahçelievler’in tüm semt ve mahallelerinde 7/24 garantili ilaçlamalar yapar. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi isteyebilir veya ilaçlama yaptırmak için randevu isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir