Bağcılar Böcek İlaçlama

İlaçlama kapalı veya açık alanları tüm böcek ve fare türlerine karşı uzun bir süre koruma işlemidir. Bu sayede şikayetçi olunan alanlar tüm haşere türlerine karşı belirli bir süre koruma altına alınmış olur. Bazı böcek ve fare çeşitleri girdiği alanlar içinde kısa sıra içinde istila haline dönüşerek birçok olumsuzluğa neden olabilir. Bunlar başlıca; hamam böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, halı böceği, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek çeşitleridir.
Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; 100. yıl, Bağlar, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazımkarabekir, ve Yıldıztepe mahalleleridir.
Bağcılar böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından verilen onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Tercih edilen ilaçlar ise TSE gereğince onaylı ve zararsızdır.
Herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, Bağcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak, gerekli tüm bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde sabit ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir