Avcılar Böcek İlaçlama

Çeşitli türlere sahip olan fare ve böcekler, bulunduğumuz alanlarda sıkça yer alırlar. Farklı zararlara neden olan böcek ve farelere karşı gereken önlemelerin alınması oldukça önemlidir. Bu gibi durumlara karşı böcek ilaçlama firmaları tarafından gereken hizmet en kısa sürede alınmalıdır.

Avcılar böcek ilaçlama ekibimiz, Avcılar ilçesinde bulunan tüm mahallere böcek ve fare ilaçlama hizmetini ulaştırmaktır. Önceliğimiz sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı koruyarak haşereleri en kısa sürede yok etmektir. İlaçlama hizmetimizden herkesin kolayca faydalanabilmesi için ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Gün boyu destek hattında görev başında bekleyen müşteri temsilcilerimiz, detaylı bilgi sağlamaktadır.

Haşere ve Farelerin Zararı

İstanbul Avcılar böcek ilaçlama firmaları yaz ve kış aylarında hizmetine devam etmektedir. Çünkü fare ve böcek türleri her dönem karşımıza çıkarak sorunlara neden olabilirler. Açık alanların ilaçlama uygulamaları periyodik olarak yapılmalıdır. Çünkü park, bahçe, site, tarla ve sera gibi alanlarda böcekler hızla üremektedir. Bu gibi alanlarda üreyen haşereler çeşitli yollardan ev, işyeri, apartman, hastane, okul gibi birçok alana girerler. Bu canlıların yer aldığı her ortam günden güne sağlığını yitirmektedir. Çünkü mikrop ve virüs taşırlar. Dışkı ve salya yoluyla mikroorganizma barakan böcek ve farelere karşı kesin çözüm profesyonel ilaçlamadır. Böcek ilaçlama Avcılar hizmetimiz haşere ile mücadele de daima %100 sonuca ulaşmaktadır.

En Çok Görülen Böcek Ve Fare Türleri;

  • Yaban arısı, karınca, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı
  • Yılan, mayt, halı böceği, ağaç böceği, mobilya kurdu Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kene, pire,
  • Tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği

Avcılar’da böcek ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama servislerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. İlaçlama ekiplerimize gün boyu ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verilen Avcılar Semtleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir