Arnavutköy Böcek İlaçlama

Bahçelievler hem nüfusunun hem de iş yerlerinin yoğunluğu ile İstanbul’un gözde ilçelerinden biridir. Birçok sektörün bulunduğu ilçede ilaçlama hizmetleri de bu yoğunluğa bağlı olarak artmıştır.

Arnavutköy böcek ilaçlama olarak halkımızı bu haşerelerin zararlarından kurtarmak için sürekli olarak çaba göstermekteyiz. Ayrıca haşerelere karşı en uzun korumayı da en nitelikli ilaçlarımız ve alanında uzman kadromuz sayesinde yine biz sağlamaktayız.

İlaçlama Uygulamalarımız

İlaçlama uygulamalarımız en modern ve en gelişmiş teknikler ile yapılmaktadır. Bu yöntemler:

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama 

İlaçlama yaptığımız haşereler:

Pire, hamam böceği, kalorifer böceği, fare türleri, sinek türleri, karınca, uyuz böceği, karafatma, kakalak, top böceği, tahtakurdu, bit, kulağakaçan, danaburnu, örümcek, çıyan, akrep, yılan, kırkayak, kertenkele, sümüklü böcek, halı böceği, mayt, akar, mite, tatarcık, tespih böceği, çekirge, güve, arı gibi 50 çeşitten fazla haşereyi ilaçlıyoruz.

İlaçlama yaptığımız mekanlar; Tüm ev ve iş yerleri, fabrikalar, okullar, öğrenci yurtları, hastaneler, bahçeler, tarlalar, alışveriş merkezleri, arabalar, toplu taşıma araçları gibi dilediğiniz her yeri ilaçlamaya uygun alet ve ekipmanımız vardır.

Bizlere ulaşmak ve haşerelerinizden tamamen kurtulmak için çağrı merkezlerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz talep formumuzu doldurup bizim sizi aramamızı da sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir