Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama, İstanbul’un Doğu Dünya’sına açılan kapısı olan Anadolu yakasında gerçeklemektedir. İstanbul’un Asya kıtası yani halk arasında Anadolu yakası olarak bilinen bölgenin önemli semtleri olan Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Ataşehir, Pendik, Beykoz ve diğer tüm ilçelerde hizmet veren Anadolu Yakası Böcek İlaçlama kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensibiyle hareket etmektedir.

Anadolu yakasının yerleşim ve nüfus açısından Avrupa yakasına oranla daha az yoğun olduğu algısı tamamen yanılgıdan ibarettir. Çünkü son dönemde yükselen inşaatların olduğu Anadolu Yakasının hemen her bölgesi bir şantiye sahasına dönüşmüş durumdadır. Burada çalışan işçiler, kaldıkları prefabrik meskenler, kullandıkları lavabolar yani genel olarak şantiye sahaları böcek, haşere ve kemirgen türünden pek çok zararlı canlının cirit attığı yerlerdir. Bu durumda İşçi sağlığı tehdit altına girmektedir. Başlayan inşaatlarda yapılan kazı çalışmaları sonucu toprak altında yaşayan milyonlarca haşere yeryüzüne çıkmaktadır. Ve inşaat alanı başta olmak üzere çevredeki yakın mahalle ve semtlere doğru hareket etmektedir. Sadece bu şehirleşme faaliyetleri değil Anadolu yakasında hem kuzeye ve  hem de doğuya doğru gidildikçe giderek kırsallaşan bir hal söz konusudur. Buralarda özellikle Beykoz, Riva, Polonezköy, kayışdağı, Şile gibi yerlerde orman ve tarım arazilerinin yoğunlaştığını görüyoruz. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama’nın yapıldığı yerler:

  • Apartman Dairesi
  • Bahçeli ve müstakil ev
  • Tarım arazisi, sera
  • Çiçek Bahçesi
  • Orman
  • Fabrika
  • Ofis, İşyeri
  • Restoran, kafe, bar, pub
  • Metro ve Diğer Toplu Taşıma vb

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatlarında ilaçlamanın yapılacağı alan çok önemlidir. Burada göz önünde bulundurulması gereken 1 numaralı husus metrekare hesabı olarak alanın büyüklüğüdür. 2 numara baktığımızda ise haşere türleri ve alandaki yoğunlukları listeye dâhil edilir. Son olarak 3. sırada ise ilaçlamada kullanılacak teçhizat ve kimyasal ilacın miktarı yer alır.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Yöntemleri

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Yöntemlerinde Haşerata göre kullanılacak yöntemler farklılık göstermektedir. Mekânınızda böcek ilaçlama uygulaması yapacak olan uzman kişi, orayı istila edebilecek bütün haşereyi tanımlamak konusunda bilgi sahibi ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyonel olmalıdır. Haşerelerin evin bilinen bilinmeyen her bölgesinde, çatlak duvarların içerisinde, döşemenizin altında ya da dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilmelidir. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama firmamızdan çok uygun fiyatlarla kaliteli ve profesyonel ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Üsküdar böcek ilaçlama firması olarakta Üsküdar ilçesinde ve Anadolu yakasındaki tüm  ilçelerde 7/24 hizmetinizde olup en uygun fiyat, kaliteli hizmet garantisi ve uzman ekibiyle her daim yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir