Akrep ilaçlama uygulaması

Akrepler eklem bacaklıların 4 bacaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan tümü zehirli böcek türüdür. Günümüzde 1753 adet akrep türü olduğu bilinmektedir. Beylikdüzü böcek ilaçlama, insanların yaşam alanlarına girerek maddi, manevi birçok zarara uğratan akrepler içinde, akrep ilaçlama uygulaması hizmeti vermektedir. Genellikle binaların çatı katlarında, bodrum katlarında, taş aralarında ve duvar yarıklarında yaşar. Kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri son derece zayıftır.

Akrep sokması sonucunda kişilerde; yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekir. Ölü böcekler ve ölü farelerle beslendiği için vücutlarında çok sayıda virüs ve bakteri taşır. Akrepler insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yoluyla açıkta bulunan yiyeceklerin üzerine virüsünü taşır. Akrep sokmaları sonucu çoğu insan ölümcül sonuçlarla karşılaşır. Sıcağa ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır; yalnızca karın uzun süre kaldığı ortamlarda yaşayamaz. Akrepler diğer böcekler gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya gelir. Barındığı alanda bir süre fark edilmeyen akrepler kısa süre içinde istila haline dönüşecektir. Yaşam alanlarınızda akreple karşılaştığınızda müdahale etmeden profesyonel akrep ilaçlama uygulaması yapan firmalardan yararlanmanız gerekiyor. Akrepler 1 yıl boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi, kopan organlarını da zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir. Ömrü ortalama 5 yıl olan bu canlı, vücudunun ön kısmında bulunan kıvrık, kalkık, zehirli iğnesi ile genellikle kendini savunmak amacıyla insanlara zarar verir.

Beylikdüzü böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvan çeşitlerine karşı zararsızdır.  Akrep ilaçlama uygulaması, şikayetçi olunan alana uzman ekibimizin gelip alan büyüklüğünü ve akrebin direncini tespit etmesiyle başlar. İlaçlama sonrasında ortamda uzun süre akrep çeşidine rastlamak olası değildir; fakat sürekli sterilize edilmiş bir ortam için akrep ilaçlama uygulaması devamlılığı şarttır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda akreplerle ilgili sorun yaşıyorsanız Beylikdüzü böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir