Akar İlaçlama

Metro Böcek İlaçlama şirketimiz İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında, Beylikdüzü ve diğer bütün ilçe, semt ve mahallelerinde hizmet vermektedir.

Akar ya da diğer adıyla mayt, kenelerle birlikte acarina alttürünün büyük çoğunluğunu oluşturan eklem bacaklı bir canlı türüdür. İnsan vücudundan dökülen deri tozlarıyla ve parçacıklarıyla beslenir. İnsan vücudunda milyarlarca akar yaşamaktadır. En çok halı, koltuk, yatak ve tüylü veya kirli ortamlarda bulunur. Nemli bölgelerde yaşayan ve astıma sebebiyet veren akarlar, mikroskop aracılığıyla görülebilir. 55 mikron boyutuna kadar büyüyen akarlar vardır. 1 gr deri parçası 1.000.000 akarın beslenmesi için yeterlidir. 156 çeşit akar vardır. 5 yıl kullanılan bir yatakta 5 ile 10 milyon akar yaşadığı sanılmaktadır. İnsan sağlığı için büyük tehlike oluşturmaktadırlar. Genellikle küçük çocuklarda daha tehlikeli olduğu görülür. Bunun nedeni ise çocukların bağışıklık sisteminin daha az gelişmiş olmasıdır. Akarlar çeşitli enfeksiyonlara neden olabileceği gibi astım gibi ciddi hastalıklara da sebebiyet verebilir.

Bu zararlı canlılardan kendi imkanlarımızla kurtulmamız mümkün değildir çünkü gözle dahi görülmeyen bu canlılar milyonlarcadır ve her yerde bulunmaktadır. Kişisel olarak ilaçlama yapmamız bize hiçbir fayda sağlamaz. Onları yok edemediğimiz gibi kendimizi de zehirleyebiliriz. Bu sebeple akar ilaçlama için profesyonel ilaçlama desteği almamız gerekmektedir. Metro Böcek İlaçlama uzman ekibiyle bize bu konuda % 100 güvenilir, başarılı sonuç sağlar.

Firmamız Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetiyle Beylikdüzü ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere profesyonel Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Yılın her mevsiminde karşınıza çıkabilecek haşere türlerine karşı tüm alanlarda ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ve yasal bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmayan firmaları tercih etmemenizi öneririz.

Beylikdüzü ilçesi sahip olduğu yeşil alanlar ile özellikle yaz aylarında haşere problemlerinin en çok yaşandığı bölgeler arasında yer almaktadır. Doğa ortamında üreyen haşere grupları ev, ofis, işyeri, apartman, depo, fabrika gibi birçok kapalı alana geçiş sağlayarak yuva oluştururlar.

Metro Böcek İlaçlama 7 gün 24 saat sizlere güvenilir, ekonomik hizmet vermektedir. Çağrı merkezi çalışanlarımıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir