Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Böcek İlaçlama

Her dönemin ortak sorunlarından biri olan haşere istilası problemi,  kentleşmenin artması ve doğal ortamların tahrip edilmesiyle birlikte daha ciddi bir sorun halini almıştır. Zira haşereler doğal yaşam alanlarından uzak kalarak beslenme imkanı buldukları insan yaşam alanlarına dahil olurlar. Gıda artıkları, çöpler, insan ve hayvan döküntüleri gibi insan çevresinde bulunan artık malzemelerle beslenirler. Bu sebeple haşere sorunuyla karşılaşılması halinde evde ciddi bir iyileştirme ve profesyonel ilaçlama yapılması mutlak gerekliliktir. Bu doğrultuda, Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi böcek ilaçlama servisi olarak ev ve yaşam alanlarınızdaki haşere varlığını kesin sonuç garantisiyle sonlandırıyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesi Böcek İlaçlama Uygulamaları

Firmamız, onlarca yıldır sayısız haşere sorununu ortadan kaldırarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de vatandaşların huzurunu ve sağlığını güvence altına almaktadır. Haşere türüne özel garantili ilaçlama yöntemleriyle çalışan Adnan Kahveci Mahallesi böcek ilaçlama servisi; üç ilde onlarca ilaçlama ekibiyle hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat dönüşümlü olarak çalışan ekiplerimiz haşere sorununuzu kesin olarak ortadan kaldırmak üzere hizmet vermekte olup, ilaçlama faaliyetinin dışında sizlere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmanız ve bir daha böyle bir sorunla karşılaşmamanız için ilaçlamaya ek olarak evde bazı iyileştirmeler yapılmalıdır. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ilaçlama ekipleri bu konuda da sizlere destek sağlamaktadır.

Haşere ve Böcek İlaçlama Uygulamaları Nasıl Gerçekleştirilir?

Haşere problemleriyle karşılaşanlar pek çok farklı ilaçlama yöntemi denemesinde bulunsa da bu yöntemler profesyonel şekilde uygulanmadığında ve sistemli hareket edilmediğinde hüsranla sonuçlanmaktadır. Şöyleki, böcek ilaçlama uygulamalarına başlamadan önce alanda bir inceleme yapılmalıdır. Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi böcek ilaçlama servisi ekipleri yapacakları bu incelemenin sonunda ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, açık ya da kapalı oluşu, istilanın yoğunluğu, istila eden haşerenin türü ve cinsi gibi değişkenlere göre ilaç türünü ve ilaçlama yöntemini belirler. En sık tercih edilen ilaçlama yöntemleri şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama: Kokulu ve kokusuz ilaçlama olmak üzere iki şekilde uygulanır. Haşerenin yoğunluğuna bağlı olarak en uygun yöntem belirlenir. En çok haşere türünü kapsayan yöntemdir.
  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlamada tercih edilir.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısıyla mücadelede en etkili yöntemdir. Temiz ve kokusuz bir yöntem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

Haşere İstilasında Alınacak Diğer Önlemler

Ev ilaçlama yapılırken veya yapıldıktan sonra evde bazı iyileştirmeler yapılarak haşerelerin eve bir daha uğramaması sağlanabilir. Şöyleki, evde hijyene çok önem verilmelidir. Haşerelerin beslenmesini sağlayan kırıntı, yemek artığı, çöp gibi maddeler uzaklaştırılmalıdır. Mutfakta bulaşık bırakılmamalı, tezgah temiz tutulmalı ve çöpler akşamdan çıkarılmalıdır. Bunun dışında haşerelerin eve girişte kullanacakları yarık ve çatlaklar mutlaka onarılmalıdır. Haşere ilaçlama konusunda detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir