Beylikdüzü Adakent Böcek İlaçlama

Evlerde görülen haşereler için evde uygulanan çeşitli mücadele yöntemleri mevcuttur. Ancak bu uygulamalar haşere problemine kalıcı bir çözüm sunmadığı gibi, insan sağlığını riske atacak durumlara da sebep olabilmektedir. Marketten alınan ilaçlar ve  evde uygulanan bitkisel yöntemler yalnızca yüzeydeki haşereleri etkilemekte olup, evin görünmeyen alanlarında bulunan haşere yuvalarına hiçbir etki sağlamamaktadır. Haşere ölüleriyle karşılaşıp ilacın işe yaradığını düşünen ve yeni bir kutu ilaç edinen vatandaşlar, tek seferde kesin çözüm sağlayacak olan ilaçlama servisine ayıracakları bütçeden çok daha fazlasını bu ilaca vermiş olur. Üstelik tam bir sonuç alamaz. Bu sebeple, bu yöntemlerle vakit ve para kaybı yaşamamak adına geç kalmadan ilaçlama firmalarıyla anlaşılması gerekmektedir. Beylikdüzü Adakent böcek ilaçlama servisi bu noktada sizlere tam ve kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Adakent Böcek İlaçlama Servisi

Sektörde 30’uncu yılını tamamlayan firmamız, hizmet verdiği alanlarda elde ettiği başarılar ışığında her geçen gün gelişerek ilerlemektedir. Tüm böcek ve haşere türleri üzerine uzmanlaşıp her birinin özelliklerini bilen ve bu bilgiler ışığında özel teknikler geliştiren firmamız; İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup, ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. İnsan ve evcil hayvan sağlığına hiçbir zararı olmamakla birlikte, haşereler üzerinde %100 çözüm sağlamaktadır. Beylikdüzü Adakent böcek ilaçlama servisinin haşerelere özel olarak geliştirdiği yöntemlerden en sık tercih edilenler şu şekildedir:

  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi böcek türleri için daha etkili olan bu yöntem, haşerenin en çok görüldüğü alanlarda ve geçiş yollarında kullanılmaktadır. İlacın üzerine temas etmediği sürece sulu temizlik yapılabilir. Kokusuz olması sebebiyle evden ayrılmayı gerektirmez.
  • Sıvı İlaçlama: Haşere türlerinin hemen hepsi için etkili olan bu yöntem; daha çok büyük alanlarda ve yoğun haşere istilalarında tercih edilmektedir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki ayrı seçeneği mevcuttur. Kokulu ilaçlama yöntemi daha etkili olmakla birlikte, kokusuz ilaçlama genelde hastane gibi boş kalması imkansız alanlarda uygulanır. Sulu temizlik yapılmaması ve verilen talimatlara uyulması halinde uzun süre etki  sağlar.

Adakent böcek ilaçlama firmasının ilaçlama hizmetleri ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir