Beylikdüzü böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarınıza giren tüm böcek çeşitleri gibi kakalak ilaçlama uygulaması hizmetinde de bulunur. Hamam böceğinin bir başka türü olan kakalak böceği dünya üzerinde en çok üreme yapan böcekler arasındadır. Dişi kakalak yılda ortalama 30 bin yumurta bırakır. Hatta bazı kakalaklar yaşam süreleri boyunca 1 milyon yumurta bırakma özelliğine sahiptir.

Kakalak türleri çok pis ortamlarda yaşadığından vücutlarında çok sayıda virüs ve bakteri barındırır. İnsanların yaşam alanlarına sıza kakalaklar açıkta bulunan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla taşıdığı virüsleri bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde; dizanteri, verem, gıda zehirlenmesi, antrax, astım, hepatit, mantar ve alerjik reaksiyonlar görülebilir. Kakalak böcekleri evrim geçirmemiş ender canlılar arasındadır. Genellikle nemli ve sıcak bölgelerde yaşar. Evlerde ise mutfak ve banyoları tercih eder. Kakalak böceği sorunu yaşıyorsanız özellikle bu alanların temizliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Tamir olmayan kanalizasyon ve su boruları, kırık parke ve duvar çatlakları, kırık, çıkık alanları barınmak için tercih eder. Açlığa 30 gün boyunca dayanabilen bu böcekler kafası koptuğunda bir hafta hayatta kalabilir. Vücutlarının dışında bulunan kabuğu çok sert olduğundan kolaylıkla ölmez.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Beylikdüzü ilaçlama firmamız tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığına karşı zararsızdır. Uzman ve deneyimli ekibin ilaçlama yapılacak olan alana gelip alanın büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesiyle ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama işlemi sonucunda ortamda herhangi bir kakalak böceğine rastlanmaz.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da kakalak böceği ilaçlaması yaptırmak için Beylikdüzü böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, bu konuda gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Diğer böcek türlerinde olduğu gibi devamlı olarak sterilize edilmiş bir alan için kakalak böceği ilaçlama uygulaması devamlılığı şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir