Bakırköy Böcek İlaçlama

Böcek ve fareler insanlarla aynı ortamda yaşadığında birçok olumsuzluğa neden olabilecek canlı grubundadır. Genellikle pis ortamlarda barındığından insanların yaşam alanları içine girdiğinde taşıdığı mikrop ve virüsleri salya ve dışkı yolu ile konakladığı ortamlara bulaştırır. Bunun sonucunda ise insanlarda; tifo, cilt hastalıkları, sıtma, humma, dizanteri, verem, veba, tifüs, gibi çeşitli hastalıklar görülür. Ayrıca girdiği ortamlarda mobilya, halı, kapı, kablo vb. eşyaları kemirerek maddi zararlara da neden olur. Kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi canlı çeşitleri ile karşılaştığınızda hızlı bir şekilde istila haline dönüşebileceklerini bilmeli ve profesyonel ilaçlama uygulamalarından yararlanmalısınız.
Bakırköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı onayınca ve TSE garantili olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda ilaçlama yapılan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek ve fare şikayeti kalmayacaktır. Kullanılan ilaçlar etraftaki diğer canlıların sağlığı açısından zararlı olmadığı için ilaçlama sonrasında alanı terk etmenize gerek yoktur. Uygulamanın devamında ise alan içinde 10 gün kadar derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir.
Özel veya kurumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız Bakırköy böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetleri desteği sayesinde ilaçlama uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Fare ve böcek ilaçlama uygulamaları İstanbul’un tüm semtlerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir